MK LEGE

Zespół MK LÈGE już przeszło dekadę troszczy się i realizuje prawa podmiotów indywidualnych i korporacyjnych.

Anna Lis

Prezes Zarządu

Już przeszło dwie dekady zarządza polityką rachunkowo-finansową przedsiębiorstw.  Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Rachunkowości oraz Controllingu na WSB we Wrocławiu. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 7942/2004 uprawniający do profesjonalnego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ukończyła kurs Doradcy Podatkowego w Instytucie Studiów Podatkowych. 

Prywatnie eksplorator nowych zakątków Europy. Jej domowa biblioteczka obfituje w publikacje związane z tematyką rozwoju osobistego. Miłośniczka kina europejskiego. Festiwal Nowe Horyzonty, to obowiązkowa pozycja w jej zapełnionym kalendarzu.

radca prawny Marek Kusztan

Marek Kusztan

Radca Prawny

Koordynuje pracę zespołu prawników obsługujących klientów MK LÈGE. Autor sztandarowych projektów, wzmacniających poczucie efektywnej opieki prawnej. Meandry prawa zgłębia od 1996 r. Specjalizuje się w prawie administracyjnym. Reprezentuje klientów w procesach inwestycyjnych i wywłaszczeniowych. Pełnomocnik w postępowaniach sądowo administracyjnych.  

Z doświadczenia wie, że do naładowania akumulatora wystarczy 7.000 km na motocyklu. Przemierzane bez szczegółowego planu zakątki świata, pozwalają nasycić się pięknem przyrody, kulturą i zwyczajami ich mieszkańców.

 

radca prawny Bartosz Koprowski

Bartosz Koprowski

Radca Prawny

Odpowiada za bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw.  Specjalizuje się w prawie gospodarczym, handlowym oraz kontraktach. Doradza i uczestniczy podczas zakładania, łączenia i likwidacji podmiotów gospodarczych.

Prywatnie drugi członek załogi w samochodzie rajdowym - pilot z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale wie, które zakręty ciąć, a gdzie wypuścić.

 
 
 
 
Michał Kusztan

Michał Kusztan

Specjalista ds. sprzedaży

Student Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wysoka kultura osobista, uważność oraz dbałość o szczegóły gwarantuje profesjonalną obsługę klientów MK LÈGE . Odpowiada za wizerunek marki w mediach społecznościowych. 

Pasjonat motoryzacji i architektury stolicy Dolnego Śląska. Apetyt na wysublimowaną kuchnię,  wzmacnia osiągnięcia sportowe. W wolnych chwilach przemierza rowerem bezdroża Dolnego Śląska pokonując bez zadyszki 70 kilometrów.Klaudia Migdał

Klaudia Migdał

Księgowa

Absolwentka studiów magisterskich  kierunku Finanse i Rachunkowość Uniwersytetu Ekonomicznego o specjalizacji  finanse i rachunkowość spółek. Stale poszerza swoją widzę z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego.  Odpowiada za obsługę księgowo- płacową  przedsiębiorstw. Kocha zwierzęta i podróże.

Paula Adaszkiewicz

Mł. Specjalista ds. nieruchomości

Absolwentka kierunku Gospodarka Przestrzenna na wydziale architektury Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku wycena nieruchomości. Przyszły rzeczoznawca majątkowy. Ukończyła kurs na zarządcę oraz pośrednika nieruchomości. Posiada doświadczenie w zarządzaniu najmem lokali mieszkalnych. Interesuje się architekturą oraz projektowaniem wnętrz. Uwielbia podróżować. W wolnych chwilach planuje kolejne wyjazdy w różne zakątki świata.