Zaufaj naszemu profesjonalizmowi
Poznaj liderów naszego zespołu

Katarzyna
Ćwirko-Kusztan

Prezes Zarządu / CEO

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowana psychoterapeutka i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wykładowca Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

Lubi nowe wyzwania - tworzy i koordynuje zespoły na terenie Dolnego Śląska. Członek założyciel i wieloletni prezes Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.

Odpoczywa szusując na stokach narciarskich. Miłośniczka kina, literatury i jazzu.

Bartosz Koprowski

Szef działu Prawa Gospodarczego Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Odpowiada za bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, handlowym oraz kontraktach. Doradza i uczestniczy podczas zakładania, łączenia i likwidacji podmiotów gospodarczych.

Prywatnie drugi członek załogi w samochodzie rajdowym - pilot z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale wie, które zakręty ciąć, a gdzie wypuścić.

Marek Kusztan

Szef działu Prawa Administracyjnego Radca Prawny

Koordynuje pracę zespołu prawników obsługujących klientów MK LÈGE. Autor sztandarowych projektów, wzmacniających poczucie efektywnej opieki prawnej. Meandry prawa zgłębia od 1996 r. Specjalizuje się w prawie administracyjnym. Reprezentuje klientów w procesach inwestycyjnych i wywłaszczeniowych. Pełnomocnik w postępowaniach sądowo administracyjnych.

Z doświadczenia wie, że do naładowania akumulatora wystarczy 7.000 km na motocyklu. Przemierzane bez szczegółowego planu zakątki świata, pozwalają nasycić się pięknem przyrody, kulturą i zwyczajami ich mieszkańców.

Mk lÈge w liczbach

Przyjętych
Spraw

Obserwujących
Na facebooku

os.

Ocena na
Google

.

Zaufali nam