MK LEGE

Będziemy reprezentować Cię w postępowaniu o ustalenie odszkodowania, tak aby jego wysokość odzwierciedlała realną wartość nieruchomości.

W toku postępowania prowadzimy czynności kontrolne przed organem pierwszej instancji, podejmujemy inicjatywę dowodową i zlecamy wykonanie kontroperatów.

Kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą do czasu wydania decyzji ustalającej wysokość odszkodowania. Jeśli decyzja została wydana z naruszeniem prawa - zaskarżymy ją. 


ROZLICZAMY SIĘ Z EFEKTU PO ZAKOŃCZENIU SPRAWY

Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wywłaszczenie, czyli pozbawienie własności nieruchomości dla realizacji celów publicznych jest radykalnym narzędziem, ponieważ nie wymaga zgody właściciela. W zasadzie każdy, kto posiada nieruchomość, może zostać jej pozbawiony na rzecz Skarbu Państwa lub samorządu terytorialnego, jeśli w obrębie jego gruntu zostanie zaplanowany przebieg drogi, kolei czy innej infrastruktury przeznaczonej na cele publiczne. Pozbawienie prawa własności powinno jednak nastąpić za słusznym odszkodowaniem. Niestety, niemal zawsze okazuje się, że naszym klientom należy się wyższe odszkodowanie za wywłaszczenie.


Masz pytania? Napisz do nas!


Poniżej możesz zapoznać się z niektórymi wygranymi przez nas sprawami. Kwota na wyciągu z operatu to pierwotnie ustalona wartość odszkodowania, kwota widoczna na decyzji to wysokość uzyskanego przez nas odszkodowania. W niektórych sprawach udało nam się uzyskać odszkodowanie o ponad 80% wyższe!

Niektóre z naszych sukcesów

class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"
class="img-thumb"